Şehr-i İstanbul Role Play
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hikaye Tanıtım Bilgilendirme

YazarMesaj
V
Yönetim
V

Hikaye Tanıtım Bilgilendirme Empty
MesajKonu: Hikaye Tanıtım Bilgilendirme   Hikaye Tanıtım Bilgilendirme EmptySalı Tem. 27, 2010 9:03 am

Projenin ismi:

Bloodz

Proje tanıtımı:

Hikaye Tanıtım Bilgilendirme Bloodz

Amacımız:

Uyuşturucu Ve Silah Satmak
Gasp Etmek

Ozelliklerimiz:

Kırmızı rengi simgeleriz.
Kırmızı bandanalar ve bayraklar taşırız.
"Piru" sözcüğü Bloodların orjinal sloganı

"M.O.B." şeklinde bir kısaltmaları vardır ki bunu dövmelerinde-grafitileirnde görebilirsiniz.Bunun anlamı "Money Over Bitches" veya "Member Of Bloods" dur

Çete Skinleri:

Lider:

ID:19

Orjinal Uye:

ID:180

Sokak Patronu:

ID 67

Cete Uyesi:

ID 22

Araba Renkleri:

Dark Red ( Car Color ID: 43)

Hikaye Tanıtım Bilgilendirme Smallbloodzpaty

Hikaye:

Kubilay Citir, Ankara Akyurt'da dünyaya gelmıştir.. Kubilay Ailenin tek çocuğudur.. Bu yüzden hep sevilmiştir.. Kubilay'ın Annesi ve Babası Bir akşam eve dönmedi nedeni ise.. Uçak kazası bu 2 çift Toplantıya gittiği uçakla geri dönerken .. Uçak Yere çakılır ve bu çift ölür bunun Haberini Alan Rasim Yani Kubilay'ın dedesi.. Kubilay'ı yanına alır.. Maddi sıkıntısı olduğu için Kubilay'ı okula gönderemez. ama Kubilay Kendi kendine zayıfda olsa okuma yazmasını geliştirir.. Kubilay'ın 17 Yaşına Geldiğinde Dedesinin Yükünü Sırtına almaya karar verir ve iş arar Kubilay bir iki günden sonra kendine pizza dağıtım işini bulur Kubilayl Bir arkşam Akyurt'un Dar sokaklarına Siparişini Götürür Gittiği Evde Neler olacağını Bilmiyordu.. Kapıyı çalar ve Mavi Bandanalı Mavi giyisili Koca Gözlü Bir adam Çıkar ve Kubilay'dan Pizzaları alır.. ardından parayı Kubilay'a fırlatır Kubilay parayı alır ve sayar.. para eksik cıkar adama Bu para eksik der.. ama adam Cevapsızca Kubilay'ın Suratına Yumruk atar. Kubilay Yere düşer ve yavaşça kalkar mervidenlerden yavaşça iner.. Tekrar iş yerine giderken Bir Jeep'yaklaşır. Penceri açılır ve Kırmızı bandanalı Kırmızı giyisili Zenci bir adam Kubilay'a seslenir Hey evlat işemi ihtiyacın var. diyerek.. Kubilay'ı yanına çağırır. Kubilay Düşünmeden Evet der.. Ve adam onu jeep'e alır.. Akyurt'un 8 Mile Yolundan Karanlıklara doğru ilerlerler Bir Sokağa girerler ve Jeep'aniden durur.. Jeep'den inerler ve Kubilay'ı Büyük bir Eve sokar.. Kubilay şaşkınlıkla olan bitene bakar Ev Bloodz'ların mekanıdır.. Artık Kubilay Bloodz'lara katılmıştır Kendiniyeni bir hayat bekler Kubilay Orada Berk Atalay Adlı Bir Çocukla Tanışır ve iyi anlaşırlar Kubilay o aksam evine gitmek istediğini söyler.. ve Kubilay'ı evine bırakırlar Kubilay Sevinçe içerigirdiğinde Oda ne!! Dedesini yere yıgılmış bir şekilde görür göğüsüne aldıgı bıçak izlerine bakar Ve Yanında Mavi Bandana oldugunu fark eder.. Kubilay Ağlayarak Polisi arar. Kubilay'ın artık tek umudu vardı Ertesi gün Kubilay eşyalarını toplar ve Bloodz'evine Yerleşir.. (aradan 3 ay sonra... ) Kubilay İyice alışmıştı Ve Berk'le Büyük işler başarmıştı.. (aradan 1 yıl sonra) Bir akşam Bloodz Başkanı Teslimat için.. Eve gelir.. Görevi Bir Aileye Eroin Kaçırmaktır.. o Akşam Polisler Tarafından Bloodz Evine baskın düzenlenir ve Çoğu kişi kaçar.. Berk ve Kubilay' Yanına aldıkları silah ve paralarla Tren Garına giderler.. orada Belli bir süre kaldıkdan sonra.. İstanbul'a Kaçmaya karar verirler.. ama o kadar paraları yokdur eve tekrar dönerler ve.. Kasayı bulurlar.. oradan Hemen uzaklaşırlar Isısz bir yere vardıklarında kasayı açarlar ve 2 kimlik çıkar.. Berk ve Kubilay Bu kımlıklerı alır ve paraları çantaya koyarak oradan uzaklaşır.. Berk ve Kubilay İstanbul'a 2 bilet alır ve İstanbul'a kaçarlar Orada tekrar.. Çetelerini kuracaklarına Ve Artık Ne olacağını bir tek ALLAH..bilir...

Hikaye Tanıtım Bilgilendirme Bloodzuye

EKIP:

Kubilay Çıtır (LİDER)
Berk Atalay (LİDER)

Araclar:

2 Adet Greenwood:

Hikaye Tanıtım Bilgilendirme Vehicle492v

1 Adet Lowrider:

Hikaye Tanıtım Bilgilendirme Vehicle534

1 Adet Freeway(Arkadasin İstegi Yoksa Sanchez Koyucaktık):

Hikaye Tanıtım Bilgilendirme Vehicle463

NOT:ARABALARIN RENGİ KIRMIZI OLACAKTIR

Mekan:

Hikaye Tanıtım Bilgilendirme Mekan2yandan

Hikaye Tanıtım Bilgilendirme Mekanustten

Projenin amacı, gerçekleştirilecek rol planı:

Silah Mafyasından Silah Alarak Daha Pahalıya Belli Etmeden Satmak
Uyusturucuları Daha Ucuza Ama Cok Sattırarak İnsanları Kolemiz Yapmak Böylece Zengin Olacagız

Aktiflik süresi: 3-4 yada 5-6
Misafir
Misafir

Hikaye Tanıtım Bilgilendirme Empty
MesajKonu: Geri: Hikaye Tanıtım Bilgilendirme   Hikaye Tanıtım Bilgilendirme EmptyÇarş. Tem. 28, 2010 6:47 pm

Ben Çetenizi Beyendim.Hatta Diğer Çeteler Kusura Bakmasın Ama En Beğendiğim Sizin Çeteniz Başarılarınızın Devamını Diliyorum...

Hikaye Tanıtım Bilgilendirme
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tataroğlu Ailesi Karakter Tanıtım Bölümü